بررسی فلاشر

برسی فلاشر

بررسی فلاشر

در این مقاله قصد بررسی فلاشر را داریم.در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی فلاشر و انواع بکارگیری آن ها در پروژه ها بپردازیم.

فلاشر چیست؟

در ابتدای بررسی فلاشر باید بدانیم که فلاشر یک مدار الکترونیکی است برای نمایش متوالی و برقراری افکت های منتوع که در تابلوها و نمایشگرهای LED استفاده می‌شود. فلاشر با استفاده مدارهای الکترونیکی ، لامپ ها یا LED ها را به ترتیب خاصی روشن و خاموش می کند تا الگوها و پیام‌های مختلف را به صورت قابل مشاهده و قابل فهم برای مخاطب نمایش دهد.

فلاشر پلیس

فلاشر پلیسی نوعی از فلاشر با برنامه ای کاملا اختصاصی می باشد .که توسط پلیس‌ها و نیروهای امنیتی برای اعلام حضور خود در جاده‌ها و مکان‌های عمومی استفاده می‌شود . این مدار الکترونیکی در ابعاد و اندازه‌های مختلف و با قابلیت‌های متنوعی تولید می‌شود، فلاشر پلیسی معمولاً شامل چراغ‌های قرمز و آبی است که به صورت الاکلنگی و سریع چشمک می زنند . یکی دیگر از موارد استفاده از فلاشر پلیسی، جلب توجه رانندگان و سایر عابران در جاده است تا موجب افزایش ایمنی و کاهش تصادفات شود .

فلاشر پلیس

فلاشر اورژانس

فلاشر اورژانس یک نمونه کاربرد دیگر از فلاشر ها می باشد . که اکثراً در موارد اضطراری و اورژانسی مورد استفاده قرار می‌گیرد . این مدار الکترونیکی دارای چند لامپ LED با روشنایی بسیار قوی است که برای جلب توجه و اطلاع‌رسانی در شرایط اضطراری، مانند وقوع تصادفات رانندگی در شب یا مکان‌هایی که نیاز به کمک فوری دارند، استفاده می‌شود.

فلاشر آمبولانس

فلاشر تابلو های تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی یک نوع استفاده از تکنولوژی LED می باشد. تابلو های تبلیغاتی برای مصارف تبلیغاتی و جذب مخاطب مورد استفاده قرار می گیرند . این تابلوها دارای پنل های LED هستند که قادر به نمایش  پیام‌های تبلیغاتی ثابت و چشمک زن هستند.

فلاشر به عنوان جزء اصلی تابلو تبلیغاتی ها می باشد . که وظیفه ایجاد افکت ها و برنامه های مختلف بر روی تابلو دارد.

تابلوهای تبلیغاتی معمولا در خیابان‌ها، مغازه‌ها، ساختمان‌ها و مراکز خرید استفاده می‌شوند. آنها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی جذاب و موثر محسوب می‌شوند، زیرا توانایی نمایش پیام‌های ثابت با کیفیت بالا را دارند که توجه عابرین و مشتریان را به خود جلب می‌کنند.

فلاشر های تابلو معمولا قابلیت شخصی سازی برنامه ها ، سرعت و سطح نور هر کانال را دارند . که توسط نصاب یا صاحب تابلو امکان پذیر می باشد.

به طور کلی، فلاشر تابلو تبلیغاتی به عنوان یک راه موثر برای جذب توجه مشتریان و افزایش فروش محصولات و خدمات در صنعت تبلیغات شناخته می‌شوند.از طرفی استفاده از فلاشر ها باعث افزایش طول عمر تابلو می شود.

تابلوهای تبلیغاتی خود انواع مختلفی دارند از قبیل :

1.تابلو های نئون فلکسی

تابلو نئون فلکسی و فلاشر نئون فلکسی یک نمونه از ابزار های تبلیغاتی منحصر به فرد می باشند. با استفاده از لامپ‌های نئون فلکسی، می توان تابلو های نئون فلکسی مختلف و نوشته‌هایی را برای جلب توجه مخاطبین طراحی و تولید می‌کنند. علاوه بر بحث تبلیغاتی در مواردی نظیر نورپردازی هم می توان از لامپ های نئون پلکسی استفاده کرد. تابلو نئون فلکسی و فلاشر نئون فلکسی با یکدیگر می توانند یک سیستم نورپردازی زیبایی رقم بزنند. شما می توانید با اضافه کردن یک فلاشر حرفه ای آراکس الکترونیک این زیبایی را به حداکثر رساند.

نئون

2.تابلو های لاس وگاسی

لامپ و فلاشر لاسوگاسی، به عنوان یک سیستم نورپردازی و تزیناتی استفاده می‌شود. با کمک لامپ لاس وگاسی و فلاشر لاسوگاسی می‌توان الگو و افکت های نوری مختلفی را ایجاد کرد. تا بتوان جلوه ای زیبا را به محیط ارائه کرد. لامپ لاسوگاسی یک نوع لامپ ال ای دی است. لامپ لاسوگاسی در صنایعی مانند تئاتر، نورپردازی، فیلم‌سازی و تلویزیون، تبلیغاتی و تزئیناتی به کار می‌رود. این لامپ دارای ویژگی هایی از قبیل: نور شفاف و با کیفیت بالا، عدم تابش UV و اشعه ماوراء بنفش، کاهش حرارت تولید شده و قابلیت تنظیم شدت نور می باشد.

لامپ لاس وگاس

3.تابلو های 220 ولت

زمانی شما برای نورپردازی و تبلیغات نیازمند استفاده از لامپ هایی با ولتاژ های 220 ولت می باشید. برای این که پروژه شما به بهترین نحو ممکن و با کمترین تجهیزات وظیفه خود را انجام دهد، فلاشر هایی تحت عنوان فلاشر 220 ولت طراحی و تولید شده اند.

در زیر یکی از فلاشر های تولید شده آراکس الکترونیک مشاهده می کنید. این فلاشر 220 ولت مخصوص تابلو های تبلیغاتی با لامپ هایی با ولتاژ 220 ولت می باشد. برای خرید این محصول کلیک نمائید.

فلاشر 4 کانال 220 ولت

4.تابلو های LED

فلاشر تابلو ال‌ای دی یکی از قطعات تشکیل دهنده تابلوهای ال‌ای دی یا LED می‌باشد. فلاشر، برای کنترل روشنایی و نمایش الگوهای مختلف روی تابلوهای ال‌ای دی استفاده می‌شود. با استفاده از فلاشر، می‌توان الگوهای متنوع روی تابلوهای ال‌ای دی ایجاد کرده و تغییرات متنوع رنگ و نمایش را بر روی آنها پیاده سازی کرد. برای نمونه می توان به فلاشر های 2 کانال 4 سوییچ، 4 کانال 4 سوییچ و… که طراحی و تولید شده توسط آراکس الکترونیک می باشند اشاره نمود.

فلاشر 8 کانال 4 سوییچ

نظرات (1)

[…] دهد. برای اطلاع بیشتر در مورد فلاشر می توانید به مقالات بررسی فلاشر و فلاشر چیست و چه کاربردی دارد مراجعه […]

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس