بررسی فلاشر های پلیسی

فلاشر پلیسی

بررسی فلاشر های پلیسی

فلاشر های پلیسی یا فلاشر های فدرالی نوعی از فلاشر ها هستند که LED های آنها بصورت الاکلنگی چشمک میزنند. از این نوع فلاشر ها میتوان برای ساخت تابلو LED ، نورپردازی ، اعلان خطر و جلب توجه استفاده کرد.

بیشترین کاربرد این فلاشر در ساخت اعلان اخطار و هشدار می باشد. که ازین سیستم های اعلان های اخطار و هشدار در ماشین های نیرو انتظامی و ماشین های خودرو بر استفاده می شود. همچنین بخاطر تکنولوژی ساده ، این مدل فلاشرها در دسته فلاشرهای اقتصادی و مقرون به صرفه قرار میگیرند.

این نوع فلاشر از 2 تا 6 کانال موجود است . برنامه مورد استفاده در فلاشر های پلیسی که چشمک زدن الاکلنگی است ، در دیگر انواع فلاشر ها نیز موجود است. اما تفاوت این نوع فلاشر با دیگر فلاشر ها در این است که فلاشرهای پلیسی تنها دارای همین یک برنامه هستند و قابلیت تنظیم نور و تنظیم سرعت نیز ندارند. که همین نکته باعث قیمت ارزون و به صرفه تر آنها میباشد.

کاربرد اصلی فلاشر پلیسی برای استفاده در وسایل نقلیه پلیس و امداد و نجات (مانند آتش نشانی، آمبولانس، خودروهای امدادی و غیره) می‌باشد، که به عنوان هشدار دهنده عمل می‌کنند . از دیگر کاربردهای این نوع چراغ‌ها می‌توان برای هدایت وسایل نقلیه در مسیرهای مسابقه، خرابی و یا تصادفات استفاده کرد.

فلاشرهای الکترونیکی پلیسی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته الکترونیک. نه تنها در حفظ امنیت عمومی بلکه در بهبود کارایی و اثربخشی نیروهای پلیس نقش اساسی دارند. این تجهیزات با قابلیت‌ها و امکانات پیشرفته خود، به یکی از نمادهای حداکثر استفاده از تکنولوژی در حوزه امنیت تبدیل شده‌اند.

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس