آرشیو وبلاگ

لامپ لاس وگاس

لامپ لاسوگاسی و فلاشر لاسوگاسی

لامپ لاس وگاس است  یک نوع لامپ هالوژنی است. لامپ لاس وگاس در صنایعی مانند تئاتر، نورپردازی، فیلم‌سازی و تلویزیون، تبلیغاتی و تزئیناتی به کار می‌رود. این لامپ دارای ویژگی هایی از قبیل: نور شفاف و با کیفیت بالا، عدم تابش UV و اشعه ماوراء بنفش، کاهش حرارت تولید شده و قابلیت تنظیم شدت نور می باشد.
 فلاشر لاسوگاسی هم به عنوان یک دستگاه الکترونیکی برای کنترل روشنایی و خاموشی لامپ های لاسوگاسی استفاده می‌شود. فلاشر با استفاده از آن می‌توان الگو و افکت های نوری مختلفی را در این لامپ ها ایجاد کرد. تا بتوان جلوه ای زیبا به محیط ارائه داد.

0 نظرات
تابلو های نئون فلکسی و فلاشر نئون فلکسی

تابلو نئون فلکسی و فلاشر نئون فلکسی

تابلو های نئون یک نمونه از ابزار های تبلیغاتی منحصر به فرد می باشد. که با استفاده از لامپ‌های نئونی، می توان اشکال مختلف و نوشته‌هایی را برای جلب توجه مخاطبین طراحی و تولید می‌کنند. علاوه بر بحث تبلیغتی در مواردی نظیر نورپردازی هم می توان از لامپ های نئون استفاده کرد. این نوع تابلو ها از زیبایی بسزایی برخوردار می باشند. که می توان با اضافه کردن یک فلاشر حرفه ای آراکس الکترونیک این زیبایی را به حداکثر رساند.

0 نظرات
هوشمند سازی ساختمان

ریموت کنترل روشنایی تا هوشمند سازی ساختمان

ریموت کنترل روشنایی تا هوشمند سازی ساختمان مقدمه امروزه پیشرفت علم باعث افزایش کیفیت زندگی انسان ها گردیده است. طراحی و تولید سیستم های کنترل روشنایی هوشمند  و خانه هوشمند که اخیرا به بازار وارد شده اند را مدیون پیشرفت … ادامه مطلب

0 نظرات
کنترل روشنایی با ریموت

کنترل روشنایی با ریموت کنترل RF

مقدمه کنترل روشنایی با ریموت کنترل RF یکی از تکنولوژی‌های مدیریت روشنایی در منازل است که به وسیله‌ی آن می‌توانید از راه دور و با استفاده از یک کنترل از نورهای مختلف در منزل خود استفاده کنید. این تکنولوژی با … ادامه مطلب

0 نظرات